Wydajne drukarki laserowe i atramentowe – serwis komputerowy oraz urządzeń Apple, a także odzyskiwanie danych, sklep Bartusz.pl – Gdańsk, Gdynia

Kilka Słów O Nas

Specjalizujemy się w sprzedaży, kompleksowym serwisie i szybkiej naprawie sprzętu elektronicznego oraz akcesoriów, takich jak:


– urządzenia biurowe, w tym drukarki (atramentowe, laserowe, igłowe),
tonery,
– komputery (laptopy, stacjonarne),
– produkty firmy APPLE (iPhone, iPad, iMac, MacBook, Mac Pro).

Rozwiązujemy techniczne zagadnienia z zakresu informatyki śledczej, rozwoju i wdrażania narzędzi internetowych. Ponadto jako firma od wielu lat zajmujemy się napełnieniem tuszy, tonerów, a także odzyskiwaniem danych z nośników. Dzięki doskonale zlokalizowanym siedzibom w Gdańsku i Gdyni docieramy do Klientów z wielu miejscowości w okolicy, w tym także całego Pomorza. Jesteśmy liderem serwisowym w Trójmieście.

Szukasz profesjonalnych drukarek? Wybierz nasz sklep!

Początki działalności Bartusz.pl sięgają roku 1994. Wtedy pierwszy raz właściciel napełnił tusz w swojej drukarce HP DeskJet 660c. I tak się zaczęło… Teraz wyróżniamy się własnym zapleczem technicznym, kadrą profesjonalistów z branży, doświadczeniem w realizacji udanych projektów, a także spraw technicznych.

Internetowe rozwiązania

Proponujemy tworzenie oprogramowania dla firm. Zaufało nam dziesiątki przedsiębiorstw z trójmiasta i okolic, którym pomogliśmy w opracowaniu aplikacji spełniających ich wymagania. Śledzimy najnowsze trendy, wdrażając je podczas tworzenia stron internetowych, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Specjalizacja

Wysokie kwalifikacje i szeroki zakres specjalizacji naszych fachowców mogą dać Twojej firmie silną bazę wiedzy do wykonywania przez pracowników zadań skutecznie, sprawnie, a także szybko. Będąc liderem w branży w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach nie boimy się stwierdzić, że nie ma dla nas zleceń nie do wykonania.

Serwis komputerowy i nie tylko

Serwis drukarek, laptopów, urządzeń Apple – w tym możemy Ci pomóc. Wieloletnie doświadczenie w naprawie, konserwacji, modernizacji urządzeń sfery IT pozwala nam leczyć „choroby” różnorodnych technologii – efektywnie i w krótkim czasie. Zaufaj doświadczonym ekspertom z Gdańska i Gdyni!

IT consulting

Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych profesjonalistów. Łączymy różne specjalizacje IT, aby móc rozwiązywać każde zadanie z pozytywnym efektem. Indywidualne podejście do Twoich problemów to podstawa. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami.

Co możemy zaoferować ?

Gwarancja!

Gwarancja na wszystkie wykonane prace naszym centrum serwisowym!

Promocje i rabaty

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Promocje i rabaty czekają.

Szybka obsługa

Nasze usługi realizujemy w możliwie najkrótszym terminie.

Przyjętych do naprawy urządzeń

Zadowolonych klientów

Że rozwiążemy problem

Ilość serwisów