Odzyskiwanie danych z różnych nośników informacji

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z wszelkich nośników: dysków twardych HDD, pamięci flash, dysków SSD i RAID. 5 lat pomagamy ludziom, ratując bezcenne zdjęcia, dokumenty księgowe, bazy, dyplomy i inne unikalne informacje.

 

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Nasza baza części zamiennych (dawców) wynosi ponad 3800 dysków. To gwarantuje naszym klientom dostępność odpowiednich części zamiennych i brak konieczności samodzielnie szukać konkretnego modelu płyty w sklepach. Trzeba będzie po prostu sprawdzić odzyskane informacje, resztę bierzemy na siebie. Odzyskujemy dane z dysków twardych wszystkich marek: Western Digital, Seagate, Toshiba, Samsung, Hitachi, Fujitsu, Quantum, Maxtor, IBM. Mamy duże doświadczenie w odzyskiwaniu, które nie są w stanie odzyskać w innych firmach. Jest to możliwe dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy naszych specjalistów.

 

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID i NAS

Pilne odzyskiwanie macierzy RAID pozwala naszym klientom wyjść z tej sytuacji z minimalnymi stratami finansowymi. Przywracając dane z wielu lat w różnych uszkodzonych tablicach, wiemy, że najważniejsze w tej sprawie jest to prędkość z jaką możemy zwrócić klientowi jego cenne dane. Dzięki naszej szybkiej pracy, wiele firm nie powstrzymało swoją pracę i nie poniosły szkody z powodu zatrzymania swoich serwerów z księgowością, raportami, projektami i inną ważną informacją firmową. Gwarantujemy krótkie terminy i indywidualne podejście. Odzyskujemy dane z macierzy RAID wszystkich poziomów RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50 z dowolnymi systemami.

 

Odzyskiwanie danych z pamięci flash (pendrive, karty SD itp.)

Odzyskujemy pendrive z z problemami logicznymi i mechanicznymi. Aby odzyskać dane w trudnych przypadkach nasza firma wykorzystuje specjalne NAND-czytniki. Dla nas nie ma znaczenia, sformatowana karta pamieci (pendrive) lub uszkodzony. Zdjęcia z wakacji, dokumenty robocze, bazy danych – to wszystko odzyskujemy i oddamy w krótkim czasie. Nigdy nie rezygnujemy nawet z najbardziej beznadziejnych przypadków i przywracamy flash karty wszystkich typów: USB pendrive, SD (Secure Digital), CF (Compact Flash), MS (Memory Stick), MMC, MicroSD, SDHC, ХD.

 

Odzyskiwanie danych z dysków SSD

Zasada odzyskiwania dashed State Drive (SSD) podobna technologii odzyskiwania z kart pamieci (pendrive). Różnica polega na obecności w dysku SSD interfejsu SATA, co pozwala w wielu przypadkach odzyskać dane bez ingerencji w dysk. W trudnych przypadkach, lutujemy układy pamięci, odczytywane są na specjalnych NAND-czytnikach i potem DUMP układów pamięci zbierają się w jeden obraz według określonego algorytmu, który używał kontroler dysku SSD. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w odzyskiwaniu danych z dysków SSD ze wszystkimi problemami: logicznych, mechanicznych, elektrycznych i oprogramowania. Wykonujemy odzyskiwanie danych z dysków SSD wszystkich marek: Kingston, OCZ, Transcend, Intel, Corsair, Silicon Power, Patriot, A-Data, Crucial, Western Digital, Samsung, Apacer itp.

 

Wykonujemy następujące rodzaje prac odzyskiwania danych:

• z macierzy RAID na kontrolerach: Adaptec, Promise, LSI, Silicon Image, Intel, Mylex, HighPoint, Sunix, Infotrend, EMC, Hewlett Packard;
• z dysków NAS marek: QNAP, Synology, Netgear, Thecus, Western Digital, Promise, Buffalo, Hewlett Packard.
• z HDD z interfejsami: SATA, SAS, IDE, SCSI, 1.8″, 2.5″, 3.5″;
• z dysków twardych marki Seagate, Toshiba, Western Digital, Samsung, Fujitsu, Hitachi, Quantum, Maxtor, IBM;
• kart pamieci (pendrive) marek: Transcend, A-Data, Kingston, Silicon Power, Corsair, Apacer, Patriot, PQI, Super Talent, OCZ, Samsung, Pleomax, LG;
• z systemów plików: NTFS, FAT, exFAT, HFS, HFS+, Ext2, Ext3, UFS, UFS2, ReiserFS;
• z systemów operacyjnych: Windows, Linux, Mac OS, Unix, DOS, windows, FreeBSD, Novell;
• po sformatowaniu, usunięciu, logicznych awarii, porażenia wirusami, uszkodzenia dysku.